Ustaz Idris Sulaiman – Kedudukan Saf Perempuan

“Umdatul Ahkam” – Siri 34 – Bab Saf Solat – Hadis No. 77-78
Penceramah : Ustaz Idris bin Sulaiman

24 DISEMBER 2013 | SELASA | Selepas Isyak
Tingkat 14, Plaza Masalam, Seksyen 9, Shah Alam

Video Penuh : http://www.ilmusalaf.com/2013/12/ustaz-idris-sulaiman-umdatul-ahkam-siri-34/

SEGMEN PILIHAN

– Tiada Ucapan Selamat Hari Natal : http://www.ilmusalaf.com/2013/12/ustaz-idris-sulaiman-tiada-ucapan-selamat-hari-natal/

– Saf untuk Kanak-kanak yang Belum Baligh : http://www.ilmusalaf.com/2013/12/ustaz-idris-sulaiman-saf-untuk-kanak-kanak-yang-belum-baligh/

– Kedudukan Saf Makmum di Belakang Imam : http://www.ilmusalaf.com/2013/12/ustaz-idris-sulaiman-kedudukan-saf-makmum-di-belakang-imam/

– Kedudukan Saf Perempuan : http://www.ilmusalaf.com/2013/12/ustaz-idris-sulaiman-kedudukan-saf-perempuan/

– Bolehkah Berdiri Berseorangan di dalam Saf? : http://www.ilmusalaf.com/2013/12/ustaz-idris-sulaiman-bolehkah-berdiri-berseorangan-di-dalam-saf/

– Solat Sunat Secara Berjemaah : http://www.ilmusalaf.com/2013/12/ustaz-idris-sulaiman-solat-sunat-secara-berjemaah/

– Saf Jika Makmum Hanya Seorang dalam Solat Berjemaah : http://www.ilmusalaf.com/2013/12/ustaz-idris-sulaiman-saf-jika-makmum-hanya-seorang-dalam-solat-berjemaah/

– Budaya Bilal Menyahut Takbir Imam : http://www.ilmusalaf.com/2013/12/ustaz-idris-sulaiman-budaya-bilal-menyahut-takbir-imam/

– Haram Menyentuh Aurat Orang Lain : http://www.ilmusalaf.com/2013/12/ustaz-idris-sulaiman-haram-menyentuh-aurat-orang-lain/

– Tirai Memisahkan di antara Lelaki & Perempuan : http://www.ilmusalaf.com/2013/12/ustaz-idris-sulaiman-tirai-memisahkan-di-antara-lelaki-perempuan/

– ‘Pakaian Orang Agama’ : http://www.ilmusalaf.com/2013/12/ustaz-idris-sulaiman-pakaian-orang-agama/

– Solat Jahriyyah : Makmum Tidak Perlu Membaca al-Fatihah : http://www.ilmusalaf.com/2013/12/ustaz-idris-sulaiman-solat-jahriyyah-makmum-tidak-perlu-membaca-al-fatihah/

Kepada sesiapa yang ingin mendapat update sekaligus ingin share update terbaru dari Ilmu salaf dot com ke wall masing², boleh klik di sini: http://www.networkedblogs.com/blog/ilmusalafdotcom

– Klik “Syndication” di sebelah kiri
– Klik “Grant Permissions
– Klik “Add Facebook Target” dan klik “Add

* selepas proses ini, setiap update video terbaru akan terus share di wall anda secara automatic. InsyaAllah…

www.ilmusalaf.com
www.facebook.com/ilmusalafdotcom
www.facebook.com/groups/501756696521984/
www.youtube.com/user/ilmusalafdotcom
www.twitter.com/ilmusalafdotcom

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>